Reference

Iva Zlámalová a syn Šimon (3 roky) / Praha

Skloubit práci a malé dítě není úplně jednoduché, zvlášť když se snažíte dostat do pracovního tempa, jako před mateřskou dovolenou. Hlídací Babičku využívám, když v práci musím na poslední chvíli zůstat déle a malého nemá kdo vyzvednout ze školky. Nestává se nám to často, ale když v práci musím zůstat do večera, tak vím , že o malého je dobře postaráno. Naše Hlídací Babička se stala součástí naší rodiny a určitě jí budeme využívat až se nám za tři měsíce narodí holčička.

Petra Frančová a dcera Klárka (1 rok) / Jablonec nad Nisou

Pravidelně každé úterý odpoledne chodím cvičit. Moji rodiče ještě nejsou v důchodu a manželovi rodiče žijí daleko, hlídání tedy nemáme. Cvičení mne provází celý život a nechtěla jsem se pohybu vzdát ani po narození dcerky. Hlídací baička k nám chodí pravidelně již přes tři měsíce vždy na 4 hodiny a tento čas věnuji jen sobě. Myslím, že i my maminky máme nárok na "svůj čas", stihnu si zařídit spoustu věcí a přitom vím, že má dcera je ve správných rukou.

Ilona Seidlová a dcera Nelinka (5 let) / Říčany

Již jsem vyzkoušela několika takzvaných hlídacích agentur a ty slečny co k nám přisly bych nepřála snad nikomu. Ano, můj standard hlídání je položen asi výše než u jiných rodičů (naše holčička je doopravdy vymodlené dítě) a proto jsme prošly dlouhou cestou než jsme našli Hlídací Babičku. Využíváme pravidelné hlídání, kdy Babička Nelinku vyzvedává ze školky a pak je s ní do večera než přijdu domů z práce.

Eva Tomášková a syn Oliver (4,5 roku) / Liberec

Můj syn chodí již přes rok do školky a ani nám se nepodařilo ubránit klasickým školkovským nemocem. Asi to zná každý, na začátku školního roku chytne dítko nudli a pak si jí táhne až do května. Nudle se ve školce zvládnout dá, přeci jí má každé druhé dítě a není důvod s dítkem zůstávat doma. Horší jsou, ale angíny a chřipky. Jsem zaměstnaná v nadnárodní firmě a manžel pracuje, jako podnikatel. Ani jeden z nás si nemůže dovolit s nemocným dítětem zůstat doma v průběhu pracovního týdne. Máme hypotéku a představa ztráty práce u jednoho z nás je doopravdy šílená. Dlouho jsme hledali agenturu, která by nám narychlo dokázala Olivera pohlídat a co je nejdůležitější - mohli jsme jí důvěřovat! To vše se pro nás skloubilo u Hlídacích Babiček. Nemoci, kdy syn musí zůstat doma řešíme přes službu SOS, kde Babička je u nás během hodiny a my víme, že Babička Marta se postará skoro lépe než o vlastní vnoučata Smile

Karel Malý a dcera Beata (3 roky) Turnov

S mojí manželkou jsme spolu již 7 let. Rok co rok pro ni vybírat dárek k narozeninám je čím dál horší. Vše má, nic nepotřebuje a mě nápady na dárky došly. Ve školce, kam dcerka dochází, jsem našel inzerát na večerní hlídání dětí. Popravdě, neuměl jsem si představit, že tuto službu někdy jako rodina využijeme. Ale narozeniny mé ženy se blížily a já nedostal lepší nápad než manželku vzít na rande! Ne na to rande, kdy Vás v půlce večera odvolají, že dcerka brečí a chce maminku a vy musíte jít domu. Zavolal jsem na horkou linku Babiček a vše jsem si nechal do podrobna vysvětlit. Byl jsem ujištěn, že žádné "odvolání" nehrozí a o dcerku bude dobře postaráno. Dohodli jsem se tedy na datum a čas a už jsem jen čekal až se Babička Lenka objeví u nás doma. Babička Lenka přišla již odpoledne, aby se s Beatkou seznámila a ujistila tak i mojí manželku, že vše bude bez problémů. Dárek, tedy rande s mojí manželkou se povedlo, odvoláni jsme nebyli a náš večer jsme si užili! Lenku od té doby využíváme dálé, holt když prarodiče žijí daleko, tak Hlídací Babička se doopravdy hodí!

Menu